Přihláška na tábor

Miniškola sportuÚčastník příměstského tábora

Zákonný zástupce

 
NázevMiniškola sportu
Místo konáníMěstská sportovní hala
Věk6 - 13
Aktuální kapacita9/30 míst
Cena / kurz1800 Kč
Podmínky poskytovatele kurzu

Platba musí být uhrazena nejpozději 14 dnů před zahájením příměstského tábora na recepci Městské sportovní haly, po této době bude místo uvolněno dalším zájemcům. Nárok na vrácení kurzovného vzniká pouze v případě osobního nebo písemného (prazdniny-miniskola@kultura-sport.cz) odhlášení dítěte, nejpozději však jeden pracovní den před zahájením příměstského tábora z důvodu nemoci na základě předloženého lékařského potvrzení. Platba bude vrácena do 14 dnů po ukončení příměstského tábora, po této době nárok na vrácení zaniká.

Nedávejte dětem s sebou cenné věci (mobilní telefony, tablety a jinou elektroniku) a větší finanční obnos. Za jejich ztrátu neručíme! S ohledem na bezpečnost nedávejte holčičkám řetízky a náušnice.

Dotazy můžete směřovat na adresu prazdniny-miniskola@kultura-sport.cz nebo na p. Kateřinu Denemarek Chytrovou tel. č. 608 340 450.

Zpracování osobních údajů

Odesláním přihlášky souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Při zpracovávání osobních údajů se řídíme právními předpisy, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).
Zpracování osobních údajů probíhá pouze v rozsahu daným konkrétním účelem zpracování.
Město Chomutov
Kultura a Sport
Hospodářská komora
KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. - idatabaze.cz
Nový Chomutov
Parea Marketing s.r.o.