Kariéra

KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. hledá do svého týmu pozitivně naladěnou posilu na pozici

SPRÁVCE SPORTOVNÍHO AREÁLU

SPORTOVNÍ AREÁL TOMÁŠE ZE ŠTÍTNÉHO

Náplň práce
  • správa a údržba areálu
  • sekání trávy, údržba zeleně a úklid všech prostor
  • drobné opravy na nemovitostech a zařízeních
  • zajištění provozní doby areálu a kontrola dodržování provozního řádu
  • dohled na plynulý průběh sportovních závodů a ostatních akcí

Požadavky
  • flexibilitu a aktivní přístup k práci
  • samostatnost, spolehlivost a manuální zručnost
  • příjemné vystupování při komunikaci s návštěvníky areálu

Nabízíme
  • zajímavou a samostatnou brigádu v příjemném pracovním prostředí (vhodné pro aktivní seniory)
  • místo výkonu práce v Chomutově, ul. Tomáše ze Štítného 4604
  • platové podmínky: 100 Kč/hod.
  • nástup dohodou

Předpokládaný nástup do zaměstnání
  • dohodou

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 774 859 120 nebo personalistika@kultura-sport.cz

POMOCNÝ SPRÁVCE

Letní stadion s tréninkovým zázemím

Náplň práce
  • administrativní práce
  • prodej vstupenek
  • zajištění pořádku a čistoty v objektu

Požadavky
  • samostatnost, spolehlivost

Nabízíme
  • zajímavou a samostatnou dlouhodobou brigádu v příjemném pracovním prostředí (vhodné i pro aktivní seniory)
  • místo výkonu práce v Chomutově, Mostecká 5886 Letní stadion s tréninkovým zázemím
  • nástup dle domluvy

  • dohodou

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na tel. čísle 774 859 120 nebo personalistika@kultura-sport.cz.
RADA MĚSTA CHOMUTOVA jako příslušný orgán jediného společníka společnosti KULTURA A SPORT CHOMUTOV, s.r.o.vyhlašuje

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA OBSAZENÍ JEDNATELE/JEDNATELKY

Náplň práce
  • Na pozici jednatele / jednatelky obchodní společnosti KULTURA A SPORT CHOMUTOV, s.r.o. hledáme manažersky vyspělou, aktivní a pozitivně smýšlející osobnost se zájmem o společenský život, kulturní a sportovní dění v Chomutově a okolí. Očekáváme samostatnost a zodpovědnost, vysokou úroveň komunikačních schopností a v neposlední řadě kultivovaný písemný i mluvený projev. Jako jednatel / jednatelka společnosti budete odpovídat za bezproblémový chod společnosti, správu a údržbu vlastního a svěřeného nemovitého i movitého majetku. Vaší zodpovědností bude také kontrola ekonomiky společnosti a dohled nad dodržováním příslušných právních norem. Aktivně se zapojíte do pořádání kulturních a sportovních akcí v našem městě.

Požadavky
  • ukončené vysokoškolské vzdělání v bakalářském či magisterském studijním programu.
  • Vzdělání v oblasti ekonomie, práva či veřejné správy bude pro Vás výhodou. Pokud Vám
  • chybí vysokoškolský diplom, ale máte hromadu zkušeností z praxe, nebo studium na
  • vysoké škole právě dokončujete, není to nepřekonatelný problém
  • očekáváme schopnost týmové práce a efektivního řízení většího pracovního kolektivu,
  • včetně motivování zaměstnanců
  • umíte se domluvit anglicky event. německy
  • Word, Excel a Powerpoint pro Vás nejsou neznámé pojmy
  • vlastníte řidičský průkaz skupiny B a nebojíte se jezdit
  • Výhodou bude
  • zkušenost se správou a provozem nemovitostí
  • manažerská praxe v oblasti kultury nebo sportu
  • zkušenosti s realizací kulturních nebo sportovních akcí a vytvářením volnočasových aktivit
  • a programů pro děti a dospělé
  • praxe v oblastech kulturního a kreativního průmyslu
  • orientace v právní a ekonomické problematice obchodních společností,
  • alespoň základní orientace v oblastech dotační politiky státu, EU a dalších subjektů

Nabízíme
  • tvůrčí manažerskou práci v největší městské obchodní společnosti
  • uplatnění vlastních manažerských schopností při řízení týmu
  • volné ruce a vysokou míru kreativity při návrhu nových kulturních a sportovních akcí a
  • rozvoji těch stávajících
  • příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji a vzdělávání
  • pracovní poměr založený smlouvou o výkonu funkce jednatele; termín nástupu dle
  • dohody, optimálně od podzimu 2021
  • odpovídající platového ohodnocení
  • benefity - mobilní telefon a notebook, služební automobil
  • pracoviště v centru města, v budově Městského divadla v Chomutově
  • Co Vám ještě musíme říci
  • Pro vznik pracovního poměru musíte být státním občanem ČR, případně cizím státním občanem, který má v ČR trvalý pobyt a ovládá jednací jazyk, musíte být plně způsobilý k právním úkonům a občansky a morálně bezúhonný.
  • Vaše přihláška musí obsahovat jméno, příjmení a titul uchazeče, Vaše datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu uchazeče, telefonní a e-mailový kontakt, datum a vlastnoruční podpis.
  • K přihlášce prosím připojte:
  • strukturovaný životopis zaměřený na průběh dosavadní praxe, odborné znalosti a
  • dovednosti
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • případné další doklady prokazující odbornou vzdělanost
  • ověřenou kopii nebo originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
  • lékařské potvrzení o způsobilosti k výkonu funkce jednatele / jednatelky
  • zpracovanou koncepci řízení a rozvoje společnosti KULTURA A SPORT, s.r.o. (zaměřenou na efektivní a hospodárný výkon činnosti společnosti, služby veřejnosti, personální zajištění a celkový další rozvoj organizace) v rozsahu 2 – 5 normostran
  • ověřenou kopii negativního lustračního osvědčení podle zákona č. 451/1991 Sb. (lustrační osvědčení je možno při podání přihlášky nahradit prohlášením, že uchazeč o lustrační osvědčení požádal a doloží jej ihned po jeho obdržení) – nevztahuje se na uchazeče narozené po 1.12.1971
  • souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů pro účely výběrového řízení (dle §43 odst. 3 zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů)

Kam pak s přihláškou?Písemné přihlášky s uvedenými doklady v zalepené a označené obálce „Neotvírat - výběrové řízení – KULTURA A SPORT, S.R.O.“ zašlete na adresu Magistrát města Chomutova, kancelář primátora, Zborovská 4602, 430 28 Chomutov tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději dne 1. září 2021, do 12:00 hod. Přihlášku můžete doručit také osobně, v téže lhůtě do podatelny Magistrátu města Chomutova, Zborovská 4602, 430 28 Chomutov.Písemné materiály poskytnuté k výběrovému řízení budou neúspěšným uchazečům vráceny.
Město Chomutov
Kultura a Sport
Hospodářská komora
KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. - idatabaze.cz
Nový Chomutov
Parea Marketing s.r.o.