NEPODPOROVANÉ ROZLIŠENÍ

zvětšete okno webového prohlížeče , zkuste otočit tablet na šířku nebo použijte mobilní telefon

Kariéra

VYHLAŠUJEME VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ NA OBSAZENÍ PRACOVNÍCH POZIC NÍŽE

KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. vyhlašuje výběrové řízení na obsazení následující pracovní pozice:
Datum vyhlášení: 15. 2. 2024

INSTRUKTOR/KA PLAVÁNÍ

AQUASVĚT (Chomutov)

Náplň práce
  • Připravovat, realizovat a vyhodnocovat lekce plavání pro děti s cílem rozvíjet jejich plavecké dovednosti.
  • Zajišťovat bezpečné podmínky pro plaveckou výuku.
  • Předvádět techniky plavání a zajišťovat kontaktní dopomoci při výuce na suchu i ve vodě.
  • Evidovat průběh výuky ve vodě a poskytovat o ní zpětné informace.

Požadavky
  • Osvědčení profesní kvalifikace instruktor plavání výhodou
  • Kladný vztah k dětem, pedagogické minimum výhodou
  • Dobrá fyzická kondička a zdatnost v plavání
  • Znalosti zdravovědy a první pomoci
  • Schopnost rychlého reagování
  • Příjemné vystupování

Nabízíme
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí Oddychového a relaxačního centra Aquasvět.
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Stravenkový paušál
  • Týden dovolené navíc a další benefity.

Předpokládaný nástup do zaměstnání
  • květen 2024

Soubory ke stažení
Své životopisy, včetně požadovaných příloh, zasílejte na e-mailovou adresu personalistika@kultura-sport.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.
KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. přijme do svého kolektivu nového kolegu či kolegyni na pozici

PLAVČÍK / PLAVČICE

Aquasvět Chomutov

Náplň práce
  • dozor nad provozem bazénu v zájmu bezpečnosti a ochrany zdraví koupajících se osob
  • poskytování první pomoci, záchrana tonoucích se osob a zabezpečování příjezdu lékařské služby
  • dohled na plynulý průběh plaveckých závodů a ostatních akcí
  • kontrola dodržování provozního řádu

Požadavky
  • dobrou fyzickou kondici a zdatnost v plavání
  • příjemné vystupování při komunikaci s návštěvníky centra
  • znalost zdravovědy, dovednost při záchraně tonoucích se osob a poskytování první pomoci
  • samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu a schopnost rychlého reagování
  • platné osvědčení o získání kvalifikace plavčík, vodní záchranář (případně můžeme dopomoci k získání kvalifikace)

Nabízíme
  • práci na hlavní pracovní poměr v moderním a příjemném pracovním prostředí Oddychového a relaxačního centra Aquasvět v Chomutově
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál a další benefity

  • dohodou

Strukturovaný životopis s Vašimi kontaktními údaji zasílejte na e-mail personalistika@kultura-sport.cz či osobně doručte do Městského divadla, ul. Boženy Němcové 552/32, 430 01 Chomutov. S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

KULTURA A SPORT CHOMUTOV

Sociální sítě