Kariéra

KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. přijme do svého přátelského kolektivu usměvavou kolegyni či kolegu na pozici

UKLÍZEČKU / UKLÍZEČE

Městská sportovní hala

Náplň práce
  • udržovat čistotu v prostorách sportovní haly

Požadavky
  • Neměla by ti chybět spolehlivost a dochvilnost, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, komunikativnost.

Nabízíme
  • zajímavé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v příjemném prostředí v centru města
  • bezva šéfovou a prima kolektiv
  • zázemí stabilní městské organizace s příležitostí podílet se na jejím úspěšném vývoji
  • každý měsíc stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené a jiné další firemní benefity.

Předpokládaný nástup do zaměstnání
  • leden 2022

Máš-li zájem, zašli nám svůj životopis s výše uvedenými přílohami na e-mail personalistika@kultura-sport.cz či osobně doruč na dresu sídla společnosti KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o., ul. Boženy Němcové 552/32, 430 01 Chomutov.
Město Chomutov
Kultura a Sport
Hospodářská komora
KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. - idatabaze.cz
Nový Chomutov
Parea Marketing s.r.o.