PŘEDPRODEJ VSTUPENEK
Pondělí9.00 - 17.00 
Úterý9.00 - 14.00
Středa9.00 - 17.00
Čtvrtek9.00 - 14.00
Pátek9.00 - 14.00
PRONÁJEM
V souborech v sekci ke stažení - "Nabídka pronájmu", "Ostatní prostory" a "Stolová úprava" získáte představu o vzhledu, rozměrech a kapacitě jednotlivých prostor, stolové úpravě a také o technickém vybavení (zvuková a světelná technika) divadla. V přiložené "Objednávce pronájmu" získáte veškeré potřebné informace týkající se nejen ceníku za pronájem prostor, ale zároveň i dalších námi poskytovaných služeb.
HISTORIE DIVADLA
Reprezentativní budova stojící severozápadně od centra města v areálu městského parku byla postavena v roce 1905 v neorenesančním slohu s prvky secese. Symetrickému průčelí dominují po stranách dvě předstupující věže. Interiéry divadla doplňuje velmi zdařilá štuková výzdoba, která podtrhuje význam budovy jako „stánku múz“. Interiéry a exteriéry budovy doplňují propracované litinové a kovářské prvky se secesními detaily.

Zpočátku budova nesla název Städtische Parksälen, do češtiny překládaný jako Městská parková dvorana. Po druhé světové válce dostalo divadlo český název Kulturní dům Bedřicha Smetany, který se v roce 1953 změnil na Závodní klub národního podniku Válcovny trub a železárny Gustava Klimenta. Od roku 1992 se budově říká Městské divadlo, přičemž od roku 2017 je tímto názvem budova označena.

Prostory divadla - hlavní sál, je možno využít nejen k divadelním představením, koncertům, ale i k dalším společenským akcím (plesy, společenské večery, firemní prezentace apod.).Kromě velkého sálu nabízíme komornější prostředí ve čtyřech salóncích. V budově divadla se nachází restaurace Divadelní sklípek. V Městském divadle najdete rovněž sídlo společnosti.
Město Chomutov
Kultura a Sport
Hospodářská komora
KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. - idatabaze.cz
Nový Chomutov
Parea Marketing s.r.o.